-
Agrotkanina Czarna 100g/m² UV 3,2m x 100mb




Trwała, skuteczna w ochronie przed chwastami, odporna na promieniowanie UV. Przepuszczalna dla wody i powietrza, idealna do ogrodów, plantacji i szklarni.
Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 46 |
Dostępność |
Mało
|
Waga | 32 kg |
Kod kreskowy | |
EAN |
Agrotkanina Czarna 100g/m² UV 3,2m x 100mb to wyjątkowo trwały materiał, który skutecznie chroni glebę przed chwastami, wspomaga zdrowy rozwój roślin i zapobiega erozji gleby. Dzięki odporności na promieniowanie UV, jest idealna do ogrodów, szkółek roślin, tunelach foliowych oraz na dużych plantacjach.
Parametry techniczne:
- Wymiary: 3,2 m szerokości x 100 mb długości – doskonała do pokrycia dużych powierzchni i upraw.
- Gramatura: 100 g/m² – solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zapewniająca długotrwałe użytkowanie.
- Ochrona UV: Materiał odporny na promieniowanie słoneczne, co przedłuża jego żywotność na zewnątrz.
- Kolor: Czarny – efektywnie blokuje dostęp światła, zapobiegając rozwojowi chwastów.
Zalety produktu:
- Skuteczna ochrona przed chwastami: Zapobiega wzrostowi chwastów, eliminując konieczność stosowania chemicznych środków ochrony.
- Przepuszczalność: Umożliwia odpowiedni przepływ wody i powietrza do gleby, wspierając rozwój roślin.
- Odporność: Materiał odporny na promieniowanie UV i uszkodzenia mechaniczne, zapewnia długotrwałe użytkowanie.
- Łatwy montaż: Szerokość 3,2 m ułatwia szybkie układanie na dużych powierzchniach, takich jak plantacje czy pola.
- Uniwersalność: Idealna do ogrodów, szkółek roślin, tuneli foliowych, szklarni oraz upraw na dużych powierzchniach.
Dane producenta
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jakub Chwieduk
Bohaterów Kragujewca 2/10
85-863 Bydgoszcz
Poland
888 817 817
biuro@gardenflora.pl