• Opaska Zaciskowa Czarna 3,6x200mm 100 sztuk

Symbol: OZ 3-6X200 CZ

Czarne opaski zaciskowe o długości 200 mm i szerokości 3,6 mm, odporne na promieniowanie UV, tłuszcze i oleje. Idealne do mocowania kabli, węży i rur. Wytrzymałe, uniwersalne i niezawodne rozwiązanie do szerokiego zakresu zastosowań.

Chcesz znać ceny hurtowe? Zaloguj się lub zadzwoń: +48 500 300 482
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 23
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 23
Kurier DPD pobranie 26
Wysyłka Paletowa Pobranie 178.35
Wysyłka Paletowa 178.35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.1 kg
EAN 5902134803067

Opaska Zaciskowa 3,6 mm x 200 mm Czarna 100 szt.

Wytrzymałe i praktyczne opaski zaciskowe zaprojektowane do mocowania kabli elektrycznych, węży, rur oraz innych elementów. Dzięki odporności na trudne warunki środowiskowe, są odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego w warsztatach czy instalacjach przemysłowych.

Dane techniczne:

  • Szerokość: 3,6 mm
  • Długość: 200 mm
  • Kolor: Czarny
  • Opakowanie: 100 sztuk
  • Odporność:
    • Na działanie tłuszczy i olejów
    • Na promieniowanie UV

Zalety produktu:

  1. Solidna konstrukcja: Wykonane z trwałych materiałów, opaski zapewniają niezawodność i długą żywotność.
  2. Wszechstronność zastosowania: Idealne do stabilnego mocowania kabli, rur, węży oraz innych elementów w różnych środowiskach.
  3. Odporność na czynniki zewnętrzne: Opaski są odporne na promieniowanie UV oraz działanie tłuszczy i olejów, co pozwala na ich zastosowanie w wymagających warunkach.
  4. Funkcjonalne wymiary: Długość 200 mm i szerokość 3,6 mm czynią je odpowiednimi do różnorodnych projektów i instalacji.
  5. Praktyczne opakowanie: 100 sztuk w zestawie zapewnia ekonomiczne i wygodne rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb użytkownika.

Dane producenta

Jawal
Częstochowska 45
05-480 Karczew Karczew

jawal@jawal.waw.pl