• Opaska Zaciskowa Czarna 3,6x250mm 100 sztuk

Symbol: OZ 3-6X250 CZ

Czarne opaski zaciskowe o długości 250 mm i szerokości 3,6 mm, odporne na promieniowanie UV, tłuszcze i oleje. Idealne do mocowania kabli, węży i rur. Trwałe, funkcjonalne i niezawodne rozwiązanie do szerokiego zakresu zastosowań.

Chcesz znać ceny hurtowe? Zaloguj się lub zadzwoń: +48 500 300 482
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 23
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 23
Kurier DPD pobranie 26
Wysyłka Paletowa Pobranie 178.35
Wysyłka Paletowa 178.35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.13 kg
EAN 5906839085612

Opaska Zaciskowa 3,6 mm x 250 mm Czarna 100 szt.

Trwałe i niezawodne opaski zaciskowe, przeznaczone do mocowania kabli elektrycznych, węży, rur i innych elementów. Dzięki swojej odporności na trudne warunki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, tłuszcze oraz oleje, opaski sprawdzą się w wielu zastosowaniach, zarówno w domowych, jak i profesjonalnych środowiskach.

Dane techniczne:

  • Szerokość: 3,6 mm
  • Długość: 250 mm
  • Kolor: Czarny
  • Opakowanie: 100 sztuk
  • Odporność:
    • Na działanie tłuszczy i olejów
    • Na promieniowanie UV

Zalety produktu:

  1. Wysoka trwałość: Opaski wykonane z solidnych materiałów, zapewniających ich długowieczność i niezawodność.
  2. Szerokie zastosowanie: Doskonałe do mocowania kabli, rur, węży i innych elementów wymagających pewnego i trwałego połączenia.
  3. Odporność na trudne warunki: Odporne na promieniowanie UV, tłuszcze i oleje, co umożliwia ich używanie w zróżnicowanych środowiskach – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
  4. Praktyczna długość: 250 mm i szerokość 3,6 mm zapewniają optymalną elastyczność i funkcjonalność przy mocowaniu różnych elementów.
  5. Ekonomiczne opakowanie: 100 sztuk w zestawie to wygodne rozwiązanie zarówno do mniejszych, jak i większych projektów.

Dane producenta

Jawal
Częstochowska 45
05-480 Karczew Karczew

jawal@jawal.waw.pl