• Szpilka Metalowa ∅8mm 50cm do Mocowania Geokraty

Symbol: GATK50

Metalowa szpilka o średnicy 8mm i długości 50cm do mocowania geokraty w terenie, zapewniająca stabilność i trwałość instalacji

Chcesz znać ceny hurtowe? Zaloguj się lub zadzwoń: +48 500 300 482
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 23
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 23
Kurier DPD pobranie 26
Wysyłka Paletowa Pobranie 178.35
Wysyłka Paletowa 178.35
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Szpilka Metalowa ∅8mm 50cm do Mocowania Geokraty to solidny element służący do mocowania geokraty w terenie, zapewniający jej stabilność i trwałość. Dzięki odpowiedniej długości i średnicy szpilki, geokrata jest skutecznie utrzymywana w odpowiedniej pozycji, co zapobiega jej przesuwaniu się i zapewnia równomierne rozłożenie obciążenia.

Dane techniczne:

  • Średnica szpilki: ∅8mm
  • Długość: 50cm
  • Materiał: Metal
  • Zastosowanie: Mocowanie geokraty w terenie

Zalety produktu:

  • Solidne mocowanie: Szpilki gwarantują mocne przytwierdzenie geokraty do podłoża, zapobiegając jej przesuwaniu.
  • Trwałość: Wykonane z wysokiej jakości metalu, zapewniają długotrwałą stabilność.
  • Uniwersalność: Idealne do stosowania w połączeniu z geokratą w różnych aplikacjach, takich jak stabilizacja dróg, parkingów czy skarp.

Dane producenta

GTEX II Sp. z o.o
Jaskółek 12L
43-215 Studzienice
Poland

info@ag-geo.eu