• Szpilki GF X Do Mocowania Agrowłókniny 12,5cm - 100 Sztuk

Symbol: GF SX125-100

Szpilki GF X 12,5 cm wykonane z trwałego tworzywa to idealne narzędzie do mocowania agrowłóknin, agrotkanin i siatek na krety. Dzięki konstrukcji w kształcie "X" zapewniają stabilność nawet w trudnych warunkach. Niezawodne w ogrodnictwie i gospodarstwach rolnych.

Chcesz znać ceny hurtowe? Zaloguj się lub zadzwoń: +48 500 300 482
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 28.29
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 28.29
Kurier DPD pobranie 31.29
Wysyłka Paletowa Pobranie 178.35
Wysyłka Paletowa 178.35
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.52 kg
EAN 5903104415624

image

Szpilki GF X do Mocowania Agrowłókniny 12,5 cm – 100 sztuk

Praktyczne i wytrzymałe szpilki w kształcie "X" przeznaczone do trwałego mocowania agrowłóknin, agrotkanin, siatek na krety oraz innych tkanin ogrodniczych. Dzięki swojej konstrukcji i trwałemu materiałowi, idealnie nadają się do użytku zarówno w ogrodnictwie, jak i gospodarstwach rolnych.

Najważniejsze zalety produktu

  • Funkcjonalny design
    Specjalny przekrój w kształcie "X" zapewnia mocne osadzenie szpilki w podłożu, co zwiększa stabilność materiałów ogrodniczych, nawet podczas silnych wiatrów.
  • Optymalna długość
    Długość 12,5 cm pozwala na pewne mocowanie tkanin, zarówno w twardym, jak i umiarkowanie luźnym podłożu.
  • Wytrzymałość i odporność
    Wykonane z bardzo trwałego tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia, warunki atmosferyczne oraz działanie czynników zewnętrznych, co gwarantuje długą żywotność produktu.
  • Wszechstronność zastosowań
    Nadają się do mocowania agrowłókniny, agrotkanin, siatek na krety oraz innych materiałów ogrodniczych. Doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, gdzie stabilność jest kluczowa.
  • Praktyczne opakowanie
    Opakowanie zawiera 100 sztuk, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla większych projektów ogrodniczych.

Zastosowanie

  • Mocowanie agrowłókniny lub agrotkaniny
  • Mocowanie siatek na krety
  • Stabilizacja tkanin ogrodniczych w ogrodnictwie oraz gospodarstwach rolnych
  • Sprawdza się podczas trudnych warunków, takich jak porywisty wiatr czy nierówne podłoże

Parametry techniczne

  • Długość całkowita: 12,5 cm
  • Wielkość łebka: 4 x 2 cm
  • Przekrój: typu "X"
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Wytrzymałe tworzywo odporne na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne
  • Ilość w opakowaniu: 100 sztuk

 

 

Dane producenta

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jakub Chwieduk
Bohaterów Kragujewca 2/10
85-863 Bydgoszcz
Poland

888 817 817
biuro@gardenflora.pl